Студентська польська національна віза типу Д

2015-10-15

                                                      НАЦІОНАЛЬНА ВІЗА ТИПУ  D

Це довгострокова студентська віза , яка видається відповідним Консульством Республіки Польща, згідно реєстрації місця проживання абітурієнта/студента.

Максимальний термін дії такої візи один рік (365 днів), мінімальний – 91 день.

  

На підставі національної візи типу D  студент має  право протягом усього терміну її дії перебувати на території Польщі, та право перебувати  до 90 днів у інших країнах Шенгену протягом 180 днів ( відповідно до розпорядження ЄС № 265/2010 Європарламенту і Ради, котре вносить зміни у Виконавчу Конвенцію Шенген та Розпорядження № 562/2006 стосовно руху осіб, котрі мають довгострокові візи)

 

                                               ШЕНГЕН ВІЗА ТИПУ  С (УЧБОВА)

Це короткострокова студентська віза , яка видається Консульством Республіки Польща, у випадку коли  термін перебування студента на території Польщі (наприклад : заочне навчання, навчання за системою e-learning) становитиме менше 90 днів протягом півріччя.

 

Порядок оформлення студентської візи включає:

1.електрону реєстрацію. Електронна реєстрація – це «бронювання черги» на здачу документів з визначеною датою та годиною їх подачі. Електрона реєстрація здійснюється або у «консульській» системі https://secure.e-konsulat.gov.pl/ або за посередництвом системи пунктів прийому візових анкет http://www.polandvisa-ukraine.com/

При подачі документів до Консульства Ви не несете додаткових витрат. Отримання візи на навчання є безкоштовним. При подачі документів до пунктів прийому візових анкет , Ви сплачуєте реєстраційний збір (еквівалент 19 євро)