Варіанти навчання в Польщі

2013-04-18

Існує декілька варіантів вступити до вузу в Польщі. Міжнародні програми типу Ерасмус Мундус чи Ерасмус Сократес дозволяють студентам, які вже навчаються в українських університетах, приїхати на семестр, рік по програмі обміну або навіть на 2 роки, щоб отримати ступінь магістра.

Варіант безкоштовного навчання – вступати до польського вузу зі знанням польскої мови на тих самих умовах, що і польські громадяни. В багатьох університетах є безкоштовні місця на стаціонарні заняття.

Можна потрапити і на платні керункі навчання. До речі, особам, які мають карту поляка, знижка на навчання в Польші – 30%. 

Аби полегшити собі життя, і не контактувати з польським вузом безпосередньо, можна вступити до університету за допомогою спеціального проекту розробленного сумістно з польскими коллегами .

                                                              Все що треба знати  про программу Ерасмус ...

Молоді люди,що навчаються у вищих закладах Польщі,мають можливість прийняти участь у європейській программі обміну  «ERASMUS».

1.Якщо студент володіє на дастатньому рівні англійською мовою,та відмінно  закінчив перший рік навчання,у своєму вузі ,має можливість подавати заявку на программу Ерасмус .

2.Якщо всі документи подані у належному вигляді,студент обирає один з більш ніж 4 тисяч університетів серед 33 країнах ЕС та можливість вчитися від 3-х місяців до одного учбового року.

 

3.Претендент(студент)  не сплачує жодних додаткових сборів університету,в якому студент має намір навчатись і при цьому отримуе стипендію. У  данній программі вже прийняли участь більш ніж 2.2 міліони студентів.

"Ерасмус"- це шанс відкрити для себе ще одну країну,її культуру,отримати унікальний міжнародний досвіт. 

 

Головним завданням  компанії Польща Інформ – не тільки запросити молодь здобувати освіту у полських вищих навчальних закладах, але й надати повну інформаційну і практичну  підтримку його учасникам.